Litwa

JSC Mazylio Ratai Laisves ave 77B
LT - 06122
Vilnius
Wyłączny dystrybutor na Litwę. Apie mus UAB “Mažylio ratai“ koncepcija - aktyvi paieška ir atranka įdomaus dizaino, aukštos kokybės bei originalių vaikiškų prekių , kurias galime pasiūlyti tėvams, siekiantiems ne tik organizuoti savo vaikui maksimalų gyvenimo komfortą, bet taipogi norintiems nuo pirmų gyvenimo mėnesių vystytį mažylio susidomėjima aplinka, didinti kūrybinį bei intelektualinį mažylio potencialą. "Mažylio ratų" logotipas kalba pats už save. Žalias vežimėlis, kurio ratai - tai skaičiai 0 - 3, bei užrašas renkasi tėvai, visiškai atitinka gyvenimo realybę. Juk nuo 0 iki 3 metų prekes renkasi tėvai. Ir kas geriau, jei ne tėvai gali jausti, ko Jų mažyliui reikia. Taigi - tėvai renkasi, o mes pasitelkdami savo žinias ir patirtį nuoširdžiai Jiems patariame, bei glaudžiai bendradarbiaujame. Būdami oficialiais DELTI, X-LANDER, NAVINGTON, THERMOBABY, GUCIO , EMMAY CARE firmų atstovais Lietuvoje, bei tiesiogiai bendraudami su gamintojais, stengiamės pasiūlyti geriausią kokybės ir kainos santykį , bei platų prekių asortimentą. UAB "Mažylio ratai" servise yra naudojama sertifikuota Deltim firmos remonto įranga bei originalios detalės, todėl Deltim (DELTI, X-LANDER, NAVINGTON) firmos prekėms suteikiama 24 mėn. garantija, bei pogarantinis aptarnavimas. Servise remontojuome ne tik vežimėlius, kuriais prekiaujame, galime suremontuoti, bet kurio gamintojo vežimėlį, kadangi glaudžiai bendradabiaujame tiesiogiai su gamyklomis ir atsivežami originalių, detalių. Darbą atliekame operatyviai, bei labai kokybiškai. Atliktiems remonto darbams, suteikiame garantiją. Maloniai kviečiame apsilankyti Parduotuvėje "Mažylio ratai" adresu Laisvės pr. 77B, Vilniuje (Pašilaičiuose, virš Gusto blyninės)
MoDi Du Verkiu g. 29
LT - 06122
Vinius
Krautuvėlės Ogmios mieste tel. nr. +370 677 00749 / Ogmios miestas, Šeimos aikštė 9, Verkių g. 29, Vilnius Darbo laikas: I-V 10.00-19.00 val., VI 10.00-18.00 val., VII – nedirbame APIE MUS Kas mes? Esame jauni, kūrybingi, taškomės idėjomis ir startavome 2012 - liepsningais Drakono metais! Trumpai tariant „Modi du“ – drabužėliai vaikams ir tėveliams. Tačiau į šį trumpą apibrėžimą telpa tiek daug žingsnelių iki to, kol kiekvienas užsukęs į krautuvėlę gali pasimatuoti tai, dėl ko kruopščiai dirba visa „Modi du“ komanda. „Modi Du“ drabužėlių stilius nėra klasikinis, visos kelnės yra haremo stiliaus t.y. su nuleistu prarėžiu, būtent tokie drabužių modeliai leidžia vaikams laisvai judėti. Drabužėliai originalūs vien todėl, kad tai autoriniai, pačios įkūrėjos Dianos kurti darbai. Dauguma modelių yra unisex, tinka tiek mergaitėms tiek berniukams. Na, o atkeliavus naujiems modeliukams, stengiamės kuo greičiau rodyti ką turime, ne kartą esame rengę drabužių pristatymus su mūsų mažaisiais gerbėjais, suaugusiųjų kolekcijas demonstravo Lietuvoje žinomi žmonės. Visų pirma, drabužėliai gimsta Dianos Vapsvienės mintyse, kurias ji perkelia ant balto popieriaus lapo. Kadangi Vilniaus krautuvėlės patalpose turime įkūrę siuvyklėlę, čia pat ir gimsta pirmieji drabužėlio modeliai. Po ilgų koregavimų, pamąstymų ir arbatos gėrimo ceremonijų, su siuvyklų pagalba drabužėliai atkeliauja iki tų kurie nori įvertinti mūsų pastangas. „Modi du“ gali didžiuotis ne tik originaliais, bei patogiais drabužėliais vaikams ir tėveliams, tačiau ir aktyvia užkulisine veikla. Su dideliu džiaugsmu, dėkojame visiems už aktyvų dalyvavimą gerumo akcijoje, kurioje kiekvienas galėjo aukoti savo drabužėlius Anykščių rajono vaikų namams. Džiaugiamės galėdami dalyvauti įvairiose parodose, aktyviai bendrauti su visais smalsuoliais ir tais, kurie tikslingai ateina mūsų apžiūrėti, pačiupinėti ir išsakyti savo norus ir pastebėjimus J Esame didžiai dėkingi šių metų „Chorų karai“ Vilniaus chorui, kad turėjome garbės aprengti kiekvieną choro narį ir išvysti savo pačių kūrinius per žydrąjį televizijos ekraną. Šiuo metu "Modi du" krautuvėlės įsikūrusios Vilniuje, Kaune ir Palangoje, todėl laukiame visų smalsuolių svečiuose! Aukime kartu su Modi Du!
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarkiX