Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
Obuwie dla Dzieci - Oficjalna strona producenta obuwia Gucio
Produkt -
Wybierz rozmiar:
Ilość sztuk:
Cena: 0,00zł / szt
+ koszty wysyłki
Panel Klienta
Adres e-mail:

Hasło:

W przypadku pojawienia się problemów
z dokonaniem zakupów prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem
(+ 48) 12 345 79 85
lub 519 147 875
Warunki dostawy

W naszym sklepie internetowym gucio 24
( www.gucio24.com )można zamówić buciki Gucio przez całą dobę.

Wpisując w okienko kontaktowe swój numer telefonu - niezwłocznie oddzwonimy...

Para Guciów w wersji podstawowej (kolor naturalny) kosztuje 187 zł ( w tym 34,97 VAT ) plus koszt wysyłki,
natomiast wersja Ergono (kolor wrzosowy i oliwkowy) kosztuje 256 zł plus koszt wysyłki 256+14=270 zł (na terenie Polski).

Cena wysyłki

Poczta Polska: 14,00 ( przedpłata )i pobranie 16,50 (płatność przy odbiorze )

Buciki Gucio wykonane są z grubej skóry welurowej ( ok. 2mm ), bez podszewki.

Żółty materiał spodowy ( styrogum ) w części tylnej bucików, na zgięciu może podczas użytkowania ulegać mikropęknięciom. Nie jest to wadą i nie przeszkadza w używaniu bucików. Tym samym nie podlega reklamacji.

1. Prosimy o dokładne mierzenie obu nóżek dziecka korzystając z instrukcji zamieszczonej na naszej stronie. W przypadku wątpliwości co do rozmiaru prosimy o kontakt telefoniczny z naszym konsultantem, który pomoże właściwie dobrać odpowiedni rozmiar. Koszt wymiany bucików w przypadku złego dobrania rozmiaru ponosi klient.

2. Buciki po Polsce wysyłamy paczką Poczty Polskiej, na zagranicę listem poleconym Poczty Polskiej.W przypadku wysyłki za granicę prosimy o składanie  zamówień przez wersję angielską naszej strony www.gucio24.com.

3. Wymiana bucików z opcji halo Gucio może zostać dokonana na naszym stoisku patronackim w Metaforma Cafe na ul. Powiśle 11, do 14 dni od dnia zakupu. Natomiast zwroty prosimy odsyłać do punktu wysyłkowego na adres: Buciki Gucio, Kamienica 65, 32-075 Gołcza, wkładając paragon za buciki i informację z numerem konta do zwrotu pieniedzy.

4. W przypadku doboru nieodpowiedniego rozmiaru obuwia dziecięcego Gucio, istnieje możliwość jego wymiany w terminie do 2 tygodni od daty zakupu. Należy wówczas odesłać zakupione buciki dołączając dowód zakupu (paragon), dane adresowe wraz z numerem telefonu, podając właściwy rozmiar obuwia. Koszty związane z wymianą obuwia (koszty transportu w obie strony) ponosi klient, dlatego prosimy o dokładne mierzenie stópek dziecka oraz kontakt tel.: 12 345 79 85 w razie jakichkolwiek wątpliwości.

Buciki do wymiany lub zrotu prosimy odsyłać na:  

Buciki Gucio

Kamienica 65

32-075 Gołcza


5. Jeśli zamówienie złożone jako przedpłata nie zostanie opłacone w przeciągu 2 tygodni, wówczas zostaje anulowane. 

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materialów zabronione
Copyright 2013 @ gucio24.com
tworzenie stron internetowych kraków