Bon podarunkowy- GUCIO w prezencie

309,00 PLN
Jak dobrać rozmiar

GUCIO W PREZENCIE- BON PODARUNKOWY

 

 Zamawiając GUCIO W PREZENCIE otrzymujesz bon podarunkowy wraz z miarką do stópek i wzornikiem kolorów zapakowane w ozdobne pudełeczko. Tak przygotowany przez nas prezent możesz wreczyć osobiście lub możemy go wysłać bezpośrednio do osoby, którą chcesz obdarować.

Bon znajdujący się w środku upoważnia do zamówienia dowolnej pary bucików Gucio w wersji klasycznej (bez Systemu Ergono). Osoba, która otrzymała bon ma możliwość wybrać rozmiar, kolor oraz wersję bucików.

Dołączona miarka do stópek pozwoli uniknąć pomyłki przy wyborze rozmiaru, a wzornik ułatwi wybór koloru.

 

Zastanawialiśmy się nad tym jak stworzyć prezent, który będzie wyjątkowy i trafiony jednocześnie. Chcieliśmy żeby spełniał oczekiwania osoby, która go otrzyma. Doskonale wiemy o tym, że dobre buciki zapewniające prawidłowy rozwój stópek powinno posiadać każde dziecko od momentu postawienia pierwszych kroczków, dlatego buciki nie mogą okazać się prezentem nietrafionym! Natomiast przy ich wyborze nie trudno o pomyłki. Pojawia się problem przy wyborze rozmiaru i koloru, co wiąże się z ryzykiem, że prezent będzie trzeba wymieniać. GUCIO W PREZENCIE pozwala wyelminować wszystkie te pomyłki, dodatkowo daje możliwość wybrania bucików w momencie kiedy dziecko będzie ich potrzebować najbardziej (bon ważny jest przez 12 miesiecy od daty zakupu). 

Będzie to prezent na wiele okazji, buciki możesz podarować na  Święta czy urodziny.

 

 Cena obejmuje:

- Bon podarunkowy, upoważniający do zakupu pary bucików w wersji klasycznej (bez Systemu Ergono) 

-Wysyłkę bucików na terenie Polski
- Drewnianą miarkę do stópek
- Wzornik kolorów

- Ozdobne pudełko

 

Osoba, która otrzyma bon ma do wyboru:

-rozmiar bucików 18(EU) do 28(EU)

-jeden z 10 kolorów (oliwkowy, naturalny, miodowy, granatowy, rudy, kasztanowy, wrzosowy, niebieski, turkusowy, czarny)

- wersję (buciki pełne, z małymi lub dużymi otworkami)

 

Komentarze i oceny

Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarkiX