Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
Obuwie dla Dzieci - Oficjalna strona Gucio shoes
szyte ręcznie
wklejanie mokasynka
elementy przed klejeniem i szyciem
wersja z dużymi dziurkami
wersja z perforacją
O bucikach Gucio

Buciki dziecięce "Gucio" powstały nie tylko z miłości do najmłodszych, lecz także z konieczności życiowej, zrobiłem je najpierw dla moich własnych dzieci, potem dla dzieci naszych znajomych i dzieci ich znajomych. Wówczas nie przypuszczałem, że te moje małe buciki pochłoną mi tak wiele życiowego czasu dając w zamian zawód, pracę i wielką satysfakcję z ich wykonywania.
Co jest w nich takiego wyjątkowego, że dzieci chcą w nich chodzić?
Czy to przypadek, że w moich bucikach Gucio chodziły dzieci gwiazd hollywod jak Gwyneth Paltrow, Angeliny Jolie i Brada Pitta, czy włoskiego piosenkarza Al Bano?

Wytwarzane w mojej firmie obuwie dziecięce Gucio posiada opatentowany, samousztywniający się tylnik który dopasowuje się do indywidualnej szerokości pięty dziecka. Podczas chodzenia zapiętek współpracuje razem ze stópką małego dziecka pionując kość piętową do stawu skokowego (naprowadza prawidłowo piętę na staw skokowy). Jest pierwsze tego typu rozwiązaniem na świecie. Są to prawdopodobnie najlepsze buciki dla Twojego dziecka, które miło zapamięta na całe życie.

Gucie są inne... są jedyne w swoim rodzaju...

Nasze obuwie dziecięce wytwarzamy z najlepszej naturaalnej skóry bydlęcej (zarówno cholewka jak i wyściółka), podeszwa natomias wykrawana jest z elastycznego i bardzo lekkiego materiału zwanego styrogumem - która doskonale absorbuje wstrząsy- jest zawsze żółta.
Każda para naszych bucików dla dzieci wykonana jest  ręcznie sposobem rzemieślniczym.

Obuwie dziecięce "Gucio" wytwarzane jest w 12 kolorach i w trzech wersjach.

Zobacz Video
Gucio w TVN
Masz pytania? Napisz...
Imię i nazwisko:

Adres e-mail:

Twoje pytanie:

Podaj sumę 4 i 9:


+ rozwiń / zwiń całość
Płatności Obsługuje
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materialów zabronione
Copyright 2013 @ gucio24.com
tworzenie stron internetowych kraków