Islandia

Joanna i Marcin
Joanna i Marcin Buzun
Islandia
tel.+ 384 695 54 52
tel:
email:
www:

Wyłączni dystrybutorzy bucików Gucio na Islandię
Państwo Joanna i Marcin Buzunowie

Szukajac swojego miejsca na Ziemi, 10 lat temu wybralismy Islandię. Szukajac nowego sposobu na życie, wybralismy równie niepowtarzalne co wyspa ognia i lodu, buty Gucio.

Te wybory podyktowane byly checią spróbowania czegos nowego, nadzieja na lepsze jutro,  potrzeba robienia czegos ciekawego i dobrego zarazem.

Buty Gucio sa dojrzalym i przemyślanym projektem, stworzonym z myslą o dzieciach i dla dzieci. Ta dbalość o szczególy jest widoczna w każdym elemencie tego wyjątkowego w skali Światowej projektu.

To sprawia, że wpisują się one doskonale w zalożenia skandynawskiego stylu życia. Islandczycy cenią sobie jakosć wykonania i naturalne materialy. Innowacyjny, a jednoczesnie funkcjonalny desing. Nie  bez znaczenia są jedyne w swoim rodzaju rozwiązania techniczne, które zapewniają malym stópkom komfort i wspierają zdrowy rozwój. Te wszystkie wlaściwości, które powinny posiadac dobre buty dzieciece,  zostaly zgromadzone w butach Gucio.  Nie jest latwo znaleźć odpowiednie buty dla dziecka. Sami się o tym wielokrotnie przekonalismy  jako rodzice 3 letniej dziewczynki. Tym bardziej cieszy nas fakt, że bedziemy mogli dać wybór rodzicom, chcącym wspierać prawidlowy rozwoj swoich dzieci.

 

Joanna i Marcin Buzun

tel.+ 384 695 54 52
strona www. w przygotowaniu

Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarkiX